موتور جستجوگر هتل ریت بزرگترین شبکه رزرو هتل است. به دلیل بالا بودن مکان های اقامتی همانند هتل آپارتمان ها و ویلا ها،  از این رو باید سامانه ای باشد تا بتواند این مجموعه بزرگ را هم از لحاظ هتل داری و هم از لحاظ مقایسه قیمت ها معرفی نماید. سامانه هتل ریت این امکان را دارد که مشخصات کامل از رزرو هتل، اطلاعات هتل ، ظرفیت هر اتاق ، امکانات و مکان های تفریحی هتل ها  در اختیار مسافران قرار دهد.

هتل ریت برای هر هتل یک نظر سنجی در نظر گرفته است. ازاین بابت نظر سنجی در مورد هر هتل میتواند بهترین راهنما برای مسافران باشد . و کمک شایانی به افرادی که میخواهند از آن هتل استفاده کنند باشد. ما تمام سعی خود را در راستای رضایت مشتری قرار داده ایم تا بتوانیم بهترین خدمات را در زمینه رزرو هتل به شما مشتری های عزیز ارائه بدهیم.

برای آشنای بیشتر با این سیسیتم تیتر وار امکانات هتل ریت اشاره می کنیم

·        قیمت مناسب .

·        قطعی شدن رزرو از جانب پشتیبانی .

·        ارائه بی واسطه خدمات هتل .

·        و... .

سامانه جامع هتل ریت برای دسترسی آسان به تمام هتل ها و امکانات آنها طراحی ساده این سامانه رو به صورتی انجام داده است که شما به تمامی هتل های از قبیل امتیاز هتل و مکانهای تفریحی و ویژگی های دیگر هتل مد نظرتون دسترسی داشته باشید.

 شما میتوانید با استفاده از هتل ریت در شهر مختلف کشور ایران و شهر های کشور های دیگر از قبیل ترکیه – استانبول ، ارمنستان - ایروان و ... میتوانید اقدام به رزرو کنید. از این رو با جستجو کردن در هتل ریت برای پیدا کردن هتل مناسب  انتخاب های زیادی در مقابل شما قرار دارد. 

سامانه هتل ریت برای مواقع کنسلی پیکج جدا گونه دارد: شما بنابر به هر دلیل و از سفر خود منصرف شده اید، که کمتر مواقع رخ می دهد کافی است با پشتبانی سامانه که به صورت 24 ساعته جواب گو (02191002989)هستند تماس حاصل فرمایید و بدون هیچ کسر کارمزد وجه واریزی به صاحب حساب عودت داده خواهد شد. موردی که حتما باید به آن اشاره کرد جریمه کنسلی از طرف هتل کسر خواهد شد و این مورد به عهد سامانه هتل ریت  نمی باشد